Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Надя Димитрова Иванова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-03-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-03-11 2009-06-17 Атака член
2009-06-17 2009-06-25 Независими член
Няма постоянни комисии
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

827

Лични данни

дата на раждане 1948-08-11
място на раждане с. Илаков - рът, България
професия икономист
езици
семейно положение вдовица
имейл
уебсайт