Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Петър Димитров Попов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2007-09-26 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2007-09-26 2009-06-25 ОДС - СДС, ДП, Движение Гергьовден, БЗНС, НС-БЗНС член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2007-10-17 2009-06-25 Комисия по труда и социалната политика член
Няма временни комисии
Парламентарни подкомисии
От До Име позиция
2008-12-11 2009-05-15 Подкомисия, която осъществява проверки за установяване на конфликт на интереси, съгласно чл. 25, ал. 1 и ал. 2, т. 1 от Закона за предотвратяване и разкриване на конфликт на интереси, към Комисията по въпросите на държавната администрация член
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

819

Лични данни

дата на раждане 1949-09-15
място на раждане Пловдив, България
професия инженер
езици немски, руски
семейно положение женен
имейл
уебсайт