Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Димитър Йорданов Атанасов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 41-во Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2009-07-30 2012-03-21 Комисия по икономическата политика, енергетика и туризъм член
2012-03-21 2013-03-14 Комисия по транспорт, информационни технологии и съобщения зам.-председател
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2009-09-04 2012-01-11 Постоянна делегация на Народното събрание в Парламентарната асамблея на Черноморското икономическо сътрудничество член
2012-01-11 2013-03-14 Постоянна делегация на Народното събрание в Парламентарната асамблея на Черноморското икономическо сътрудничество ръководител
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Аржентина зам.-председател
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Австралия член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Китай член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Мексико член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Полша член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Япония член
Зададени въпроси

Снимка

860

Лични данни

дата на раждане 1960-09-22
място на раждане Варна, България
професия инженер
езици английски, руски
семейно положение разведен
имейл dimitar.atanasov@parliament.bg
уебсайт