Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Даниела Маринова Петрова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 41-во Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2009-07-29 2013-03-14 Комисия по културата, гражданското общество и медиите председател
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Аржентина член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Естония член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Италия член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Русия член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - САЩ член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Чехия зам.-председател
2012-01-20 2013-03-14 Група за приятелство България - Македония председател
Зададени въпроси
  • предприетите от Министерството на образованието, младежта и науката мерки, във връзка с решението на Съвета за висше образование на Република Турция
  • включване на местни поделения на вероизповеданията по Програмата за развитие на селските райони
  • предприетите от Министерството на образованието, младежта и науката мерки, във връзка с решението на Съвета за висше образование на Република Турция
  • включване на местни поделения на вероизповеданията по Програмата за развитие на селските райони
  • предприетите от Министерството на образованието, младежта и науката мерки, във връзка с решението на Съвета за висше образование на Република Турция
  • включване на местни поделения на вероизповеданията по Програмата за развитие на селските райони
  • включване на местни поделения на вероизповеданията по Програмата за развитие на селските райони
  • намерения за приватизация на Кораборемонтния завод "Флотски арсенал" от Министерството на отбраната

Снимка

858

Лични данни

дата на раждане 1966-02-01
място на раждане Разград, България
професия юрист
езици английски, немски, руски
семейно положение омъжена
имейл daniela.petrova@parliament.bg
уебсайт