Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Павел Илиев Димитров

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 41-во Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2009-07-29 2013-03-14 Комисия по околната среда и водите член
2009-07-29 2011-03-11 Комисия по правни въпроси член
2011-03-11 2013-03-14 Комисия по вътрешна сигурност и обществен ред член
Временни комисии
От До Име позиция
2009-07-14 2009-07-21 Временна комисия по Правилника за организацията и дейността на Народното събрание член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Азербайджан член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Грузия зам.-председател
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Казахстан член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Македония член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Украйна председател
Зададени въпроси

Снимка

865

Лични данни

дата на раждане 1945-07-13
място на раждане Каварна, България
професия юрист
езици руски
семейно положение женен
имейл pavel.dimitrov@parliament.bg
уебсайт