Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Свилен Николов Крайчев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2012-01-11 41-во Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2012-01-11 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2009-07-30 2012-01-11 Комисия по транспорт, информационни технологии и съобщения зам.-председател
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2009-09-04 2012-01-11 Постоянна делегация на Народното събрание в Парламентарната асамблея на Черноморското икономическо сътрудничество ръководител
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2012-01-11 Група за приятелство България - Белгия член
2009-10-23 2012-01-11 Група за приятелство България - Великобритания член
2009-10-23 2012-01-11 Група за приятелство България - Китай член
2009-10-23 2012-01-11 Група за приятелство България - Япония зам.-председател
Зададени въпроси

Снимка

867

Лични данни

дата на раждане 1959-10-24
място на раждане Нова Загора, България
професия инженер
езици английски, руски
семейно положение женен
имейл svilen.kraychev@parliament.bg
уебсайт