Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Евгени Димитров Стоев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 41-во Народно събрание член
2013-05-21 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 ПП ГЕРБ член
2013-05-21 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2009-07-29 2009-09-30 Комисия по правата на човека, вероизповеданията, жалбите и петициите на гражданите член
2009-07-30 2013-03-14 Комисия по икономическата политика, енергетика и туризъм член
2013-09-11 Комисия по икономическата политика и туризъм член
2013-09-11 Комисия по правата на човека и жалбите на гражданите член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Белгия зам.-председател
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Великобритания член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Китай член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - САЩ член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Палестина член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Израел член
2013-10-17 Група за приятелство България - Австралия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Азербайджан член
2013-10-17 Група за приятелство България - Виетнам член
2013-10-17 Група за приятелство България - Бразилия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Китай член
2013-10-17 Група за приятелство България - Мексико зам.-председател
2013-10-17 Група за приятелство България - Япония член
2013-10-17 Група за приятелство България - Черна гора член
2013-10-17 Група за приятелство България - САЩ член
2013-10-17 Група за приятелство България - Израел член
2013-10-17 Група за приятелство България - Турция член
Зададени въпроси
  • очертаваща се тенденция за завишаване на жалбите на граждани срещу служители на МВР за превишаване на правомощията им

Снимка

873 1572

Лични данни

дата на раждане 1962-07-24
място на раждане Велико Търново, България
професия икономист
езици немски, руски
семейно положение женен
имейл evgeni.stoev@parliament.bg
уебсайт