Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Николай Горанов Коцев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2012-03-30 41-во Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2012-03-30 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2009-07-29 2012-03-30 Комисия за борба с корупцията и конфликт на интереси и парламентарна етика член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2012-03-30 Група за приятелство България - Филипини председател
Зададени въпроси

Снимка

888

Лични данни

дата на раждане 1965-10-12
място на раждане Враца, България
професия предприемач, друга
езици руски
семейно положение разведен
имейл nikolay.kotzev@parliament.bg, n.kocev@abv.bg
уебсайт