Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Мариана Иванова Даракчиева

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2009-07-29 41-во Народно събрание временен парламентарен секретар
2009-07-29 2010-02-16 41-во Народно събрание парламентарен секретар
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2010-02-16 Синята коалиция - СДС, ДСБ, Обединени земеделци, БСДП, РДП секретар на ПГ
Постоянни комисии
От До Име позиция
2009-07-29 2010-02-16 Комисия по бюджет и финанси член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2010-02-16 Група за приятелство България - Азербайджан зам.-председател
2009-10-23 2010-02-16 Група за приятелство България - Кувейт член
2009-10-23 2010-02-16 Група за приятелство България - Либия зам.-председател
2009-10-23 2010-02-16 Група за приятелство България - Норвегия член
2009-10-23 2010-02-16 Група за приятелство България - Сирия член
2009-10-23 2010-02-16 Група за приятелство България - Украйна зам.-председател
2009-10-23 2010-02-16 Група за приятелство България - Чехия член
2009-10-23 2010-02-16 Група за приятелство България - Япония член
Зададени въпроси

Снимка

893

Лични данни

дата на раждане 1957-10-23
място на раждане Габрово, България
професия икономист
езици
семейно положение омъжена
имейл m.darakchieva@parliament.bg
уебсайт