Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Иван Тодоров Иванов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2011-11-04 41-во Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2011-11-04 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2009-07-29 2010-10-28 Комисия по европейските въпроси и контрол на европейските фондове член
2010-10-28 2011-11-04 Комисия по околната среда и водите член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2011-11-04 Група за приятелство България - Великобритания член
2009-10-23 2011-11-04 Група за приятелство България - Русия член
2009-10-23 2011-11-04 Група за приятелство България - САЩ член
2009-10-23 2011-11-04 Група за приятелство България - Швейцария зам.-председател
2009-10-23 2011-11-04 Група за приятелство България - Япония член
Зададени въпроси

Снимка

891

Лични данни

дата на раждане 1972-03-21
място на раждане Севлиево, България
професия лекар
езици английски, руски
семейно положение разведен
имейл ivan.todorov@parliament.bg
уебсайт