Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Евгений Василев Узунов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2009-11-11 41-во Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2009-11-11 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2009-07-29 2009-11-11 Комисия по бюджет и финанси член
2009-07-29 2009-11-11 Комисия по околната среда и водите член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2009-11-11 Група за приятелство България - Русия член
2009-10-23 2009-11-11 Група за приятелство България - Словения зам.-председател
2009-10-23 2009-11-11 Група за приятелство България - САЩ член
Зададени въпроси

Снимка

913

Лични данни

дата на раждане 1953-07-30
място на раждане Троян, България
професия икономист
езици английски, руски
семейно положение женен
имейл evgeniy.uzunov@parliament.bg
уебсайт