Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Делян Славчев Пеевски

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 41-во Народно събрание член
2013-05-21 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 Движение за права и свободи член
2013-05-21 Движение за права и свободи член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2009-07-29 2013-03-14 Комисия по вътрешна сигурност и обществен ред член
2010-01-20 Комисия по правни въпроси член
2010-01-21 2013-03-14 Комисия по правни въпроси член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

927 1667

Лични данни

дата на раждане 1980-07-27
място на раждане София, България
професия следовател
езици английски
семейно положение непоказано
имейл delyan.peevski@parliament.bg
уебсайт