Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Иван Димитров Иванов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 41-во Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2009-07-29 2013-03-14 Комисия по бюджет и финанси член
2009-07-29 2013-03-14 Комисия по земеделието и горите член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Австралия член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Бразилия член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Испания член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Китай член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Швеция председател
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Япония член
2012-02-17 2013-03-14 Група за приятелство България - Тунис член
Зададени въпроси

Снимка

928

Лични данни

дата на раждане 1948-07-04
място на раждане Монтана, България
професия инженер
езици
семейно положение женен
имейл ivan.ivanov@parliament.bg
уебсайт