Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Никола Иванов Белишки

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2011-11-04 41-во Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2011-11-04 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2009-07-29 2011-11-04 Комисия по правата на човека, вероизповеданията, жалбите и петициите на гражданите член
2009-07-30 2011-11-04 Комисия по икономическата политика, енергетика и туризъм член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2011-11-04 Група за приятелство България - Гърция член
2009-10-23 2011-11-04 Група за приятелство България - Индонезия член
2009-10-23 2011-11-04 Група за приятелство България - Йемен зам.-председател
2009-10-23 2011-11-04 Група за приятелство България - Йордания зам.-председател
2009-10-23 2011-11-04 Група за приятелство България - Китай член
2009-10-23 2011-11-04 Група за приятелство България - Русия член
2009-10-23 2011-11-04 Група за приятелство България - САЩ член
2009-10-23 2011-11-04 Група за приятелство България - Черна гора член
2009-10-23 2011-11-04 Група за приятелство България - Япония член
Зададени въпроси

Снимка

931

Лични данни

дата на раждане 1966-12-28
място на раждане Панагюрище, България
професия инженер
езици
семейно положение женен
имейл nikola.belishki@parliament.bg
уебсайт