Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Красимира Щерева Симеонова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 41-во Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2009-07-29 2011-05-11 Комисия по правата на човека, вероизповеданията, жалбите и петициите на гражданите зам.-председател
2009-07-29 2013-03-14 Комисия по здравеопазването член
2011-05-11 2012-04-11 Комисия по правата на човека, вероизповеданията, жалбите и петициите на гражданите член
2012-04-11 2013-03-14 Комисия по труда и социалната политика член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Бразилия член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Йемен член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Канада зам.-председател
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Китай член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Палестина зам.-председател
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Русия член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Уругвай член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Франция член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Швеция член
Зададени въпроси

Снимка

930

Лични данни

дата на раждане 1955-04-15
място на раждане Велинград, България
професия лекар
езици английски, руски, румънски
семейно положение омъжена
имейл krasimira.simeonova@parliament.bg
уебсайт