Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Цецка Цачева Данговска

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 41-во Народно събрание председател на НС
2013-05-21 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 ПП ГЕРБ член
2013-05-21 2013-12-12 ПП ГЕРБ член
2013-12-12 ПП ГЕРБ зам.-председател на ПГ
Постоянни комисии
От До Име позиция
2013-09-11 Комисия по енергетика член
2013-09-11 Комисия по правни въпроси член
Временни комисии
От До Име позиция
2013-09-11 2013-10-17 Временна комисия за изработване на проект на нов Изборен кодекс член
2013-12-20 2014-03-04 Временна комисия за обсъждане и приемане на нов Изборен кодекс член
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2009-09-04 2013-03-14 Постоянна делегация на Народното събрание в Интерпарламентарния съюз ръководител
2013-10-03 Делегация в Интерперламентарния съюз зам.-ръководител
Групи за приятелство
От До Име позиция
2013-10-17 Група за приятелство България - Азербайджан член
2013-10-17 Група за приятелство България - Китай член
2013-10-17 Група за приятелство България - Хърватия зам.-председател
Зададени въпроси
  • доклад на министър-председателя за участието на Република България в процеса на вземане на решения на ЕС за времето на председателството на Европейския съюз от Литва и Гърция

Снимка

946 1489

Лични данни

дата на раждане 1958-05-24
място на раждане с. Драгана, България
професия юрист
езици немски, руски
семейно положение омъжена
имейл Ts.Tsacheva@parliament.bg
уебсайт