Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Димо Георгиев Гяуров

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 41-во Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 Синята коалиция - СДС, ДСБ, Обединени земеделци, БСДП, РДП член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2009-07-29 2013-03-14 Комисия по външна политика и отбрана зам.-председател
2009-07-29 2009-12-10 Комисия за борба с корупцията и конфликт на интереси и парламентарна етика член
2009-09-16 2013-03-14 Подкомисия, която осъществява парламентарен контрол върху дейността на националната разузнавателна служба, националната служба за охрана и служба член
2009-12-10 2010-09-01 Комисия за борба с корупцията и конфликт на интереси и парламентарна етика председател
2010-09-01 2013-03-14 Комисия за борба с корупцията и конфликт на интереси и парламентарна етика член
Временни комисии
От До Име позиция
2009-09-02 2010-03-22 Временна анкетна комисия за проверка на разходите, назначенията и сделките, извършени в последната една година от мандата на правителството на Сергей Станишев член
2010-02-11 2010-09-13 Временна комисия за изработване на Изборен кодекс член
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2009-09-04 2013-03-14 Постоянна делегация на Народното събрание в Парламентарната асамблея на Организацията за сигурност и сътрудничество в Европа зам.-ръководител
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Великобритания член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Германия член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Гърция член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Ирландия член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Италия член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Канада зам.-председател
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Норвегия зам.-председател
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - САЩ член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Унгария член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Република Южна Африка член
Зададени въпроси
  • конкретни стъпки за защита на българските национални интереси в процеса на разширяване на ЕС със страните от Западните Балкани
  • наличие на тежковъоръжени сили на реда по време на протеста на "Орлов мост" на 13 юни 2012 г., поведението им и отношението на протестиращите младежи
  • допълнително материално стимулиране в Агенцията по вписвания
  • допълнително материално стимулиране в Агенцията по вписвания
  • неправомерно събиране на такси от Агенция по вписванията за извършване на вписвания в Търговския регистър по електронен път
  • договор между МФ и "Краун Ейджънтс"

Снимка

948 2230

Лични данни

дата на раждане 1963-05-12
място на раждане Варна, България
професия юрист
езици английски, руски
семейно положение женен
имейл dimo.gyaurov@parliament.bg
уебсайт