Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Костадин Василев Язов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 41-во Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2009-07-29 2013-03-14 Комисия по околната среда и водите член
2010-07-14 2011-11-09 Комисия по бюджет и финанси член
2011-11-09 2013-03-14 Комисия по външна политика и отбрана член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2010-10-28 2013-03-14 Постоянна делегация на Народното събрание в Парламентарната асамблея на НАТО зам.-ръководител
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Армения зам.-председател
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Бразилия член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Гърция член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Египет член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Израел член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Кипър член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Китай член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Кувейт член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Либия зам.-председател
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Молдова зам.-председател
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Русия член
Зададени въпроси

Снимка

952

Лични данни

дата на раждане 1977-03-03
място на раждане Рудозем, България
професия икономист
езици
семейно положение неженен
имейл kostadin.yazov@parliament.bg
уебсайт kostadinyazov.com