Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Даниела Димитрова Миткова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 41-во Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2009-07-29 2013-03-14 Комисия по бюджет и финанси член
2009-07-29 2013-03-14 Комисия по правни въпроси член
Временни комисии
От До Име позиция
2012-03-23 2012-10-15 Временна анкетна комисия за проучване на причините, довели до повишаване цените на определени групи лекарствени продукти, заплащани със средства от бюджета на НЗОК и/или републиканския бюджет и предлагане на възможни мерки за намаляване на публичните разходи член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Австрия член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Русия член
2009-10-23 2012-07-19 Група за приятелство България - Тайланд член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Франция зам.-председател
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Япония член
2012-02-17 2013-03-14 Група за приятелство България - Тунис член
2012-07-20 2013-03-14 Група за приятелство България - Тайланд зам.-председател
Зададени въпроси

Снимка

974

Лични данни

дата на раждане 1976-10-18
място на раждане Шумен, България
професия юрист
езици английски
семейно положение разведена
имейл daniela.mitkova@parliament.bg
уебсайт