Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Гюнай Хасан Сефер

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 41-во Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 Движение за права и свободи член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2009-07-29 2013-03-14 Комисия по правата на човека, вероизповеданията, жалбите и петициите на гражданите член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Иран председател
Зададени въпроси

Снимка

982

Лични данни

дата на раждане 1962-09-24
място на раждане Дулово, България
професия непоказана
езици руски, турски
семейно положение женен
имейл gyunay.sefer@parliament.bg
уебсайт