Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Диан Тодоров Червенкондев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 41-во Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2009-07-29 2012-04-11 Комисия по бюджет и финанси член
2009-07-30 2012-04-11 Комисия по икономическата политика, енергетика и туризъм член
2012-04-11 2013-03-14 Комисия по икономическата политика, енергетика и туризъм зам.-председател
Временни комисии
От До Име позиция
2012-04-04 2013-03-14 Временна комисия за проучване, анализ и обсъждане на добри практики и законодателни решения във връзка с регулирането на дейности по проучване и добив на подземни богатства при опазване на околната среда председател
2012-10-03 2013-03-14 Временна парламентарна анкетна комисия за проверка на всички данни, факти и обстоятелства за решения и действия по проекта АЕЦ председател
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Бразилия член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Китай член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Русия член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Република Южна Африка зам.-председател
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Япония член
Зададени въпроси
  • позицията на Министерството на икономиката, енергетиката и туризма по констатирани нарушения по проекта АЕЦ "Белене"
  • позицията на Министерството на икономиката, енергетиката и туризма по констатирани нарушения по проекта АЕЦ "Белене"

Снимка

988

Лични данни

дата на раждане 1971-06-08
място на раждане Сливен, България
професия икономист
езици английски, руски
семейно положение женен
имейл dian.chervenkondev@parliament.bg
уебсайт