Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Стоян Тодоров Мавродиев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2010-06-17 41-во Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2010-06-14 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2009-07-30 2010-06-17 Комисия по икономическата политика, енергетика и туризъм зам.-председател
2009-07-29 2010-06-17 Комисия по бюджет и финанси член
Временни комисии
От До Име позиция
2009-09-02 2010-03-22 Временна анкетна комисия за проверка на разходите, назначенията и сделките, извършени в последната една година от мандата на правителството на Сергей Станишев председател
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2009-09-04 2010-06-17 Постоянна делегация на Народното събрание в Парламентарната асамблея на Организацията за сигурност и сътрудничество в Европа ръководител
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2010-06-17 Група за приятелство България - Аржентина член
2009-10-23 2010-06-17 Група за приятелство България - Великобритания член
2009-10-23 2010-06-17 Група за приятелство България - Италия член
2009-10-23 2010-06-17 Група за приятелство България - САЩ член
Зададени въпроси

Снимка

1020

Лични данни

дата на раждане 1969-10-21
място на раждане Хасково, България
професия икономист
езици английски, руски
семейно положение женен
имейл stoyan.mavrodiev@parliament.bg
уебсайт