Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Иван Йорданов Божилов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 41-во Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2009-07-29 2012-04-11 Комисия по правата на човека, вероизповеданията, жалбите и петициите на гражданите член
2009-07-30 2013-03-14 Комисия по икономическата политика, енергетика и туризъм член
2012-05-09 2013-03-14 Комисия по правата на човека, вероизповеданията, жалбите и петициите на гражданите член
Временни комисии
От До Име позиция
2012-04-04 2013-03-14 Временна комисия за проучване, анализ и обсъждане на добри практики и законодателни решения във връзка с регулирането на дейности по проучване и добив на подземни богатства при опазване на околната среда член
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2012-04-11 2012-05-16 Постоянна делегация на Народното събрание в Интерпарламентарната асамблея по православие член
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Австралия член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Бразилия член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Италия член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Канада член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Финландия зам.-председател
2009-10-23 Група за приятелство България - Китай член
2012-02-17 2013-03-14 Група за приятелство България - Тунис член
Зададени въпроси

Снимка

1027

Лични данни

дата на раждане 1982-02-12
място на раждане София, България
професия непоказана
езици английски, руски
семейно положение женен
имейл ivan.bozhilov@parliament.bg
уебсайт