Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Доброслав Дилянов Димитров

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 41-во Народно събрание член
2013-05-21 2014-03-19 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 ПП ГЕРБ член
2013-05-21 2014-03-19 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2009-07-29 2010-09-02 Комисия по външна политика и отбрана член
2009-07-30 2010-10-28 Комисия по транспорт, информационни технологии и съобщения член
2010-09-02 2013-03-14 Комисия по външна политика и отбрана председател
2012-04-11 2013-03-14 Комисия по икономическата политика, енергетика и туризъм член
2013-09-11 2014-03-19 Комисия по отбрана член
Временни комисии
От До Име позиция
2011-06-01 2013-03-14 Временна комисия за обсъждане на Законопроект за изменение и допълнение на Конституцията на Република България, вх. № 154-01-50, внесен на 26 май 2011 година от група народни представители член
2012-04-04 2013-03-14 Временна комисия за проучване, анализ и обсъждане на добри практики и законодателни решения във връзка с регулирането на дейности по проучване и добив на подземни богатства при опазване на околната среда член
2012-10-03 2013-03-14 Временна парламентарна анкетна комисия за проверка на всички данни, факти и обстоятелства за решения и действия по проекта АЕЦ член
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2009-09-04 2013-03-14 Постоянна делегация на Народното събрание в Парламентарната асамблея на НАТО ръководител
2013-10-03 2014-03-19 Делегация в парламентарната асамблея на НАТО член
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Великобритания председател
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - САЩ зам.-председател
2012-02-24 2013-03-14 Група за приятелство България - Австрия член
2012-07-09 2013-03-14 Група за приятелство България - Азербайджан член
2013-10-17 2014-03-19 Група за приятелство България - Великобритания зам.-председател
2013-10-17 2014-03-19 Група за приятелство България - САЩ член
Зададени въпроси
  • проведена операция на ГДБОП за пресичането на незаконна хазартна дейност и разбиване на незаконно казино на 28.02.2012 г
  • участието на Република България в операцията на НАТО "Обединен защитник"
  • разкриване на полицейски участък в кв. Факултета, на ул. "Отличник" № 14, град София
  • проведена официална годишна среща на министрите на отбраната на НАТО, в периода 22 - 23 октомври 2013 г
  • проведена официална годишна среща на министрите на отбраната на НАТО, в периода 22 - 23 октомври 2013 г
  • проведена официална годишна среща на министрите на отбраната на НАТО, в периода 22 - 23 октомври 2013 г
  • проведена официална годишна среща на министрите на отбраната на НАТО, в периода 22 - 23 октомври 2013 г
  • проведена официална годишна среща на министрите на отбраната на НАТО, в периода 22 - 23 октомври 2013 г

Снимка

1025 1558

Лични данни

дата на раждане 1978-02-04
място на раждане Плевен, България
професия икономист
езици английски
семейно положение женен
имейл dobroslav.dimitrov@parliament.bg
уебсайт