Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Йоана Милчева Кирова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 41-во Народно събрание член
2013-05-21 2013-10-03 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 ПП ГЕРБ член
2013-05-21 2013-10-03 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2009-07-29 2013-03-14 Комисия по околната среда и водите член
2009-07-29 2013-03-14 Комисия по културата, гражданското общество и медиите член
2013-09-11 2013-10-03 Комисия по вероизповеданията и парламентарна етика член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Австрия член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Бразилия член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Великобритания член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Китай член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Мароко зам.-председател
2012-02-17 2013-03-14 Група за приятелство България - Тунис член
Зададени въпроси

Снимка

1028 1587

Лични данни

дата на раждане 1976-03-19
място на раждане Карлово, България
професия икономист, преподавател
езици английски, немски
семейно положение омъжена
имейл ioana.kirova@parliament.bg
уебсайт