Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Камен Маринов Петков

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 41-во Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2010-12-10 Атака член
2010-12-10 2013-03-14 Независими член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2009-07-29 2011-02-10 Комисия по вътрешна сигурност и обществен ред член
2009-07-30 2011-02-10 Комисия по икономическата политика, енергетика и туризъм член
2012-06-22 2013-03-14 Комисия по икономическата политика, енергетика и туризъм член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Гватемала член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Италия член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Куба член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Мексико зам.-председател
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Молдова председател
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Русия член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - САЩ член
Зададени въпроси
  • наемната практика на Министерството на правосъдието

Снимка

1029

Лични данни

дата на раждане 1977-07-17
място на раждане София, България
професия икономист
езици английски, руски, испански, италиански
семейно положение неженен
имейл kamen.petkov@parliament.bg
уебсайт