Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Емил Димитров Караниколов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 41-во Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2009-07-29 2013-03-14 Комисия по външна политика и отбрана член
Временни комисии
От До Име позиция
2012-02-15 2012-04-24 Временна парламентарна комисия за проучване на нормативните основания, фактите и обстоятелствата при помилване, опрощаване на несъбираеми държавни вземания и даване и възстановяване на българско гражданство и освобождаване и лишаване от него през периода 22 януари 2002 - 22 януари 2012 г. (обявена за противоконституционна и отменена с Решение № 6 на Конституционния съд от 11.04.2012 г. по конституционно дело № 3 от 2012г.) член
2012-05-16 2012-09-17 Временна парламентарна комисия за проучване на фактите и обстоятелствата, свързани с действия и инициативи на длъжностни лица от органи на изпълнителната власт, при и по повод помилване, опрощаване на несъбираеми държавни вземания, и даване и възстановяване на българско гражданство и освобождаване и лишаване от него през периода януари 2002 - януари 2012 г. член
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2009-09-08 Постоянна делегация на Народното събрание в Евросредиземноморската парламетарна асамблея член
2009-09-04 2013-03-14 Постоянна делегация на Народното събрание в Евросредиземноморската парламетарна асамблея член
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Австрия член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Германия член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Дания зам.-председател
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Италия член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Норвегия председател
2012-03-29 2013-03-14 Група за приятелство България - Узбекистан член
Зададени въпроси
  • Болница за белодробни заболявания
  • удвояване на път от гр. Стара Загора до магистрала "Тракия"
  • Болница за белодробни заболявания
  • Болница за белодробни заболявания
  • удвояване на път от гр. Стара Загора до магистрала "Тракия"
  • замърсяването на водите на язовир Копринка, почвата и въздуха в розовата долина от турската фирма Габровница
  • проект "Севтополис"

Снимка

1041

Лични данни

дата на раждане 1959-07-12
място на раждане Казанлък, България
професия икономист
езици английски, немски, руски, шведски
семейно положение женен
имейл emil.karanikolov@parliament.bg
уебсайт