Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Живко Веселинов Тодоров

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2011-11-04 41-во Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2011-11-04 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2009-07-29 2010-05-05 Комисия по външна политика и отбрана зам.-председател
2010-05-05 2010-09-02 Комисия по външна политика и отбрана председател
2010-09-02 2011-11-04 Комисия по външна политика и отбрана член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2009-09-04 2011-01-26 Постоянна делегация на Народното събрание в Парламентарната асамблея на Съвета на Европа ръководител
2011-01-26 2011-11-04 Постоянна делегация на Народното събрание в Парламентарната асамблея на Съвета на Европа заместващ представител
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2011-11-04 Група за приятелство България - Италия член
2009-10-23 2011-11-04 Група за приятелство България - Мексико председател
2009-10-23 2011-11-04 Група за приятелство България - Франция член
Зададени въпроси
  • изграждане на жилищни блокове на територията на град Стара Загора от Държавно предприятие "Строителство и възстановяване"
  • изграждане на жилищни блокове на територията на град Стара Загора от Държавно предприятие "Строителство и възстановяване"

Снимка

1042

Лични данни

дата на раждане 1981-09-21
място на раждане Стара Загора, България
професия непоказана
езици английски, немски
семейно положение неженен
имейл zhivko.todorov@parliament.bg
уебсайт