Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Нели Иванова Калнева-Митева

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 41-во Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2009-07-29 2012-05-09 Комисия по културата, гражданското общество и медиите член
2009-07-29 2012-03-21 Комисия по образованието, науката и въпросите на децата, младежта и спорта член
2012-03-21 2013-03-14 Комисия по икономическата политика, енергетика и туризъм член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Гърция член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Ирландия член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Италия член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Словакия зам.-председател
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Словения зам.-председател
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Унгария член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Норвегия член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Индия член
Зададени въпроси

Снимка

1047

Лични данни

дата на раждане 1959-11-26
място на раждане с. Шаново, България
професия инженер
езици английски, руски
семейно положение омъжена
имейл neli.kalneva@parliament.bg: neli_iva@abv.bg
уебсайт