Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Иван Петров Иванов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 41-во Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2009-07-29 2013-03-14 Комисия по вътрешна сигурност и обществен ред член
2009-07-29 2013-03-14 Комисия за контрол на държавна агенция член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Алжир зам.-председател
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Виетнам председател
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Испания член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Италия член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Кувейт член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Румъния член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Филипини член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Хърватия член
2009-10-23 2013-01-23 Група за приятелство България - Република Южна Африка член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Япония член
2013-01-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Република Южна Африка председател
Зададени въпроси

Снимка

1059

Лични данни

дата на раждане 1956-05-18
място на раждане с. Бояджик, България
професия юрист
езици английски, френски, руски, латински
семейно положение женен
имейл ivan.petrov@parliament.bg
уебсайт