Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Иво Тенев Димов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2011-11-04 41-во Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2011-11-04 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2009-07-29 2011-05-11 Комисия по правата на човека, вероизповеданията, жалбите и петициите на гражданите член
2009-07-29 2011-11-04 Комисия по образованието, науката и въпросите на децата, младежта и спорта член
2011-05-11 2011-11-04 Комисия по правата на човека, вероизповеданията, жалбите и петициите на гражданите зам.-председател
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2011-11-04 Група за приятелство България - Аржентина член
2009-10-23 2011-11-04 Група за приятелство България - Венецуела член
2009-10-23 2011-11-04 Група за приятелство България - Латвия зам.-председател
2009-10-23 2011-11-04 Група за приятелство България - Сърбия член
Зададени въпроси
  • финансово-стопанското състояние на СУ "Св.Климент Охридски" и политиката на Министерството на образованието, младежта и науката по отношение на държавните субсидии на висшето училище (въпрос на същата тема е задал и н.п. Галина Банковска)

Снимка

1060

Лични данни

дата на раждане 1968-09-18
място на раждане Димитровград, България
професия икономист
езици английски, руски
семейно положение женен
имейл ivo.dimov@parliament.bg
уебсайт