Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Делян Александров Добрев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2011-05-19 41-во Народно събрание член
2013-05-21 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2011-05-19 ПП ГЕРБ член
2013-05-21 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2009-07-29 2010-07-14 Комисия по бюджет и финанси член
2009-07-30 2010-07-14 Комисия по икономическата политика, енергетика и туризъм член
2010-07-14 2011-05-19 Комисия по икономическата политика, енергетика и туризъм зам.-председател
2013-09-11 Комисия по енергетика член
2013-09-11 Комисия по икономическата политика и туризъм член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2009-09-04 2011-05-19 Постоянна делегация на Народното събрание в Асамблеята на Европейската сигурност и отбрана / Асамблеята на Западноевропейския съюз зам.-ръководител
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2011-05-19 Група за приятелство България - Бразилия член
2009-10-23 2011-05-19 Група за приятелство България - Китай член
2009-10-23 2011-05-19 Група за приятелство България - Русия член
2009-10-23 2011-05-19 Група за приятелство България - Република Южна Африка председател
2009-10-23 2011-05-19 Група за приятелство България - Япония член
2010-12-12 2011-05-19 Група за приятелство България - Великобритания член
2010-12-12 2011-05-19 Група за приятелство България - САЩ член
2013-10-17 Група за приятелство България - Германия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Великобритания член
2013-10-17 Група за приятелство България - Китай член
2013-10-17 Група за приятелство България - Япония член
2013-10-17 Група за приятелство България - САЩ зам.-председател
Зададени въпроси
  • изпълнение на постановления на Министерския съвет за предоставяне на бюджетни средства за увеличаване капитала на "Българския енергиен холдинг" ЕАД
  • изказване на министър-председателя за проекта АЕЦ "Белене"
  • изказване на министър-председателя за проекта АЕЦ "Белене"
  • изказване на министър-председателя за проекта АЕЦ "Белене"

Снимка

1057 1665

Лични данни

дата на раждане 1978-05-14
място на раждане Хасково, България
професия икономист
езици английски
семейно положение женен
имейл delian.dobrev@parliament.bg
уебсайт