Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Ивайло Георгиев Тошев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 41-во Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2013-03-14 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2009-07-29 2013-03-14 Комисия по правни въпроси член
2009-07-29 2013-03-14 Комисия по образованието, науката и въпросите на децата, младежта и спорта член
Временни комисии
От До Име позиция
2009-07-14 2009-07-21 Временна комисия по Правилника за организацията и дейността на Народното събрание член
2012-02-15 2012-04-24 Временна парламентарна комисия за проучване на нормативните основания, фактите и обстоятелствата при помилване, опрощаване на несъбираеми държавни вземания и даване и възстановяване на българско гражданство и освобождаване и лишаване от него през периода 22 януари 2002 - 22 януари 2012 г. (обявена за противоконституционна и отменена с Решение № 6 на Конституционния съд от 11.04.2012 г. по конституционно дело № 3 от 2012г.) член
2012-05-16 2012-09-17 Временна парламентарна комисия за проучване на фактите и обстоятелствата, свързани с действия и инициативи на длъжностни лица от органи на изпълнителната власт, при и по повод помилване, опрощаване на несъбираеми държавни вземания, и даване и възстановяване на българско гражданство и освобождаване и лишаване от него през периода януари 2002 - януари 2012 г. член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Германия член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Испания зам.-председател
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Китай член
Зададени въпроси
  • появилите се информации и съобщения за извършен и приключил одит на "Летище София" ЕАД и констатирани при проверката нарушения

Снимка

1066

Лични данни

дата на раждане 1967-03-09
място на раждане Шумен, България
професия юрист
езици немски, руски
семейно положение женен
имейл ivaylo.toshev@parliament.bg
уебсайт