Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Красимир Неделчев Минчев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2009-07-14 2012-05-02 41-во Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2009-07-14 2012-05-02 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2009-07-29 2012-04-11 Комисия по външна политика и отбрана член
2009-07-29 2012-05-02 Комисия по европейските въпроси и контрол на европейските фондове член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2009-09-04 2011-01-26 Постоянна делегация на Народното събрание в Парламентарната асамблея на Съвета на Европа заместващ представител
2011-01-26 2012-04-11 Постоянна делегация на Народното събрание в Парламентарната асамблея на Съвета на Европа зам.-ръководител
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2012-05-02 Група за приятелство България - Кипър член
2009-10-23 2012-05-02 Група за приятелство България - Китай зам.-председател
2009-10-23 2012-05-02 Група за приятелство България - Русия член
2009-10-23 2012-05-02 Група за приятелство България - САЩ член
2009-10-23 2012-05-02 Група за приятелство България - Украйна член
2009-10-23 2012-05-02 Група за приятелство България - Филипини член
Зададени въпроси

Снимка

1067

Лични данни

дата на раждане 1953-01-31
място на раждане Сливен, България
професия инженер
езици английски, руски, украински
семейно положение женен
имейл krasimir.minchev@parliament.bg
уебсайт