Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Таня Димитрова Въжарова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2010-06-23 2013-03-14 41-во Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2010-06-23 2013-03-14 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2010-07-14 2013-03-14 Комисия по културата, гражданското общество и медиите член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2012-05-16 2013-03-14 Постоянна делегация на Народното събрание в Интерпарламентарната асамблея по православие член
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

1089

Лични данни

дата на раждане 1944-05-02
място на раждане с. Елешница, България
професия журналист
езици английски, руски
семейно положение разведена
имейл cem_dimitrova@abv.bg
уебсайт