Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Румен Кирев Данев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2011-05-26 2013-03-14 41-во Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2011-05-26 2013-03-14 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2011-06-01 2013-03-14 Комисия по икономическата политика, енергетика и туризъм член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2012-02-02 2013-03-14 Група за приятелство България - Турция член
2012-02-02 2013-03-14 Група за приятелство България - Гърция член
2012-02-02 2013-03-14 Група за приятелство България - Холандия член
2012-02-02 2013-03-14 Група за приятелство България - Естония член
2012-02-02 2013-03-14 Група за приятелство България - Украйна член
2012-02-02 2013-03-14 Група за приятелство България - Япония член
2012-02-02 2013-03-14 Група за приятелство България - Германия член
2012-02-02 2013-03-14 Група за приятелство България - Бразилия член
Зададени въпроси

Снимка

1108

Лични данни

дата на раждане 1970-03-02
място на раждане Димитровград, България
професия икономист
езици
семейно положение женен
имейл r.danev@parliament.bg
уебсайт