Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Катя Ангелова Чалъкова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2011-11-09 2013-03-14 41-во Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2011-11-09 2013-03-14 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2011-11-09 2013-03-14 Комисия по образованието, науката и въпросите на децата, младежта и спорта член
2012-10-18 2013-03-14 Комисия по бюджет и финанси член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2012-02-02 2013-03-14 Група за приятелство България - Украйна член
2012-02-02 2013-03-14 Група за приятелство България - Япония член
2012-02-02 2013-03-14 Група за приятелство България - Естония член
2012-02-02 2013-03-14 Група за приятелство България - Литва член
2012-02-02 2013-03-14 Група за приятелство България - Латвия член
2012-02-02 2013-03-14 Група за приятелство България - Аржентина член
2012-02-02 2013-03-14 Група за приятелство България - Казахстан член
2012-10-04 2013-03-14 Група за приятелство България - Австралия член
2012-12-12 2013-03-14 Група за приятелство България - Русия член
Зададени въпроси

Снимка

1119

Лични данни

дата на раждане 1965-09-01
място на раждане Симеоновград, България
професия преподавател
езици английски, руски
семейно положение разведена
имейл katya.chalakova@parliament.bg
уебсайт