Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Петър Иванов Даскалов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2012-03-28 2013-03-14 41-во Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2012-03-28 2013-03-14 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2012-04-11 2013-03-14 Комисия по правата на човека, вероизповеданията, жалбите и петициите на гражданите член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

1124

Лични данни

дата на раждане 1958-04-25
място на раждане Русе, България
професия икономист
езици
семейно положение разведен
имейл p.daskalov@parliament.bg
уебсайт