Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Христофор Неделчев Ачков

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2012-05-22 2013-03-14 41-во Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2012-05-22 2013-03-14 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2012-06-06 2013-03-14 Комисия по външна политика и отбрана член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

1131

Лични данни

дата на раждане 1946-06-06
място на раждане Ловеч, България
професия технолог енергийна ефективност
езици немски, руски
семейно положение женен
имейл
уебсайт