Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Петър Илиев Якимов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2012-07-26 2013-03-14 41-во Народно събрание член
2013-07-31 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2012-07-26 2013-03-14 ПП ГЕРБ член
2013-07-31 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2012-09-26 2013-03-14 Комисия по земеделието и горите член
2013-09-11 Комисия по земеделието и храните член
2013-09-11 Комисия по вероизповеданията и парламентарна етика член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2014-03-26 Делегация в Интерпарламентарната асамблея по православие член
Групи за приятелство
От До Име позиция
2013-01-11 2013-03-14 Група за приятелство България - Египет зам.-председател
2013-10-17 Група за приятелство България - Египет зам.-председател
2013-10-17 Група за приятелство България - Канада член
Зададени въпроси
  • перспективата за реализация на проекта за нова железопътна линия Видин-София
  • перспективата за реализация на проекта за нова железопътна линия Видин-София
  • плановете на Министерството на регионалното развитие за изграждане на международен път Е-79 като четири лентов скоростен път от Видин до Ботевград
  • перспективата за реализация на проекта за нова железопътна линия Видин-София
  • плановете на Министерството на регионалното развитие за изграждане на международен път Е-79 като четири лентов скоростен път от Видин до Ботевград
  • перспективата за реализация на проекта за нова железопътна линия Видин-София

Снимка

1134 1733

Лични данни

дата на раждане 1960-10-16
място на раждане Пазарджик, България
професия инженер
езици
семейно положение женен
имейл PETAR.YAKIMOV@parliament.bg
уебсайт