Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Мариана Петрова Иванова-Николова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2012-10-03 2013-03-14 41-во Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2012-10-03 2013-03-14 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2012-10-10 2013-03-14 Комисия по земеделието и горите член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

1135

Лични данни

дата на раждане 1973-09-03
място на раждане Нова Загора, България
професия юрист, икономист
езици английски, руски
семейно положение омъжена
имейл
уебсайт