Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Петър Симеонов Ангелов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2013-05-21 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2013-05-21 Движение за права и свободи член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2013-06-19 Комисия по здравеопазването член
2013-06-19 2013-08-01 Комисия по културата и медиите член
2013-08-01 Комисия по вероизповеданията и парламентарна етика член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2013-10-17 Група за приятелство България - Албания председател
2013-10-17 Група за приятелство България - Босна и Херцеговина член
2013-10-17 Група за приятелство България - Косово член
2013-10-17 Група за приятелство България - Македония член
2013-10-17 Група за приятелство България - Черна гора член
2013-10-17 Група за приятелство България - Хърватия зам.-председател
2013-11-27 Група за приятелство България - Сърбия зам.-председател
Зададени въпроси

Снимка

1441

Лични данни

дата на раждане 1977-11-04
място на раждане София, България
професия бизнесмен
езици немски, руски
семейно положение вдовец
имейл petar.angelov@parliament.bg
уебсайт