Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Станислав Иванов Владимиров

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2013-05-21 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2013-05-21 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2013-06-19 2014-03-06 Комисия по въпросите на децата, младежта и спорта член
2013-07-12 Комисия по правата на човека и жалбите на гражданите член
2014-03-06 Комисия по инвестиционно проектиране член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2013-10-17 Група за приятелство България - Русия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Словакия председател
2013-11-27 Група за приятелство България - Сърбия член
Зададени въпроси

Снимка

1467

Лични данни

дата на раждане 1978-12-30
място на раждане София, България
професия икономист
езици английски
семейно положение неженен
имейл stanislav.vladimirov@parliament.bg
уебсайт