Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Ферихан Илиязова Ахмедова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2013-05-21 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2013-05-21 Движение за права и свободи член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2013-06-19 Комисия по икономическата политика и туризъм зам.-председател
2013-06-19 Комисия по европейските въпроси и контрол на европейските фондове член
2013-07-31 2014-04-02 Постоянно действаща подкомисия по усвояването на средствата от европейския съюз към комисия по европейските въпроси и контрол на европейските фондове член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2013-10-17 Група за приятелство България - Армения зам.-председател
2013-10-17 Група за приятелство България - Азербайджан член
2013-10-17 Група за приятелство България - Грузия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Латвия зам.-председател
2013-10-17 Група за приятелство България - Литва председател
2013-10-17 Група за приятелство България - Казахстан член
2013-10-17 Група за приятелство България - Русия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Узбекистан член
2013-10-17 Група за приятелство България - Украйна член
2013-10-17 Група за приятелство България - Турция член
Зададени въпроси

Снимка

1486

Лични данни

дата на раждане 1968-01-23
място на раждане с. Смирненски, България
професия икономист
езици руски, турски
семейно положение омъжена
имейл Ferihan.Ahmedova@parliament.bg
уебсайт