Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Филип Стефанов Попов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2013-05-21 2013-05-21 42-ро Народно събрание член
2013-05-21 42-ро Народно събрание временен парламентарен секретар
Парламентарни групи
От До Име позиция
2013-05-21 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2013-06-19 Комисия по правни въпроси зам.-председател
2013-06-19 Комисия за контрол над службите за сигурност, използването и прилагането на специалните разузнавателни средства и достъпа до данните по закона за електронните съобщения член
Временни комисии
От До Име позиция
2013-06-20 2013-10-17 Временна комисия за изработване на проект на нов Изборен кодекс член
2013-12-20 2014-03-04 Временна комисия за обсъждане и приемане на нов Изборен кодекс член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2013-10-17 Група за приятелство България - Великобритания член
2013-10-17 Група за приятелство България - Румъния зам.-председател
2013-10-17 Група за приятелство България - Швейцария член
2013-10-17 Група за приятелство България - Русия член
2013-10-17 Група за приятелство България - САЩ член
2013-11-27 Група за приятелство България - Сърбия председател
Зададени въпроси
  • защита на горски територии в област Видин от листогризещ вредител - гъсеница "гъботворка"

Снимка

1485

Лични данни

дата на раждане 1982-01-16
място на раждане Видин, България
професия юрист
езици английски
семейно положение неженен
имейл phillip.popov@parliament.bg
уебсайт