Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Данаил Димитров Кирилов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2013-05-21 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2013-05-21 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2013-09-11 Комисия по енергетика член
2013-09-11 Комисия по правни въпроси член
Временни комисии
От До Име позиция
2013-09-05 2013-12-04 Временна анкетна комисия за проучване на обстоятелствата по оповестените факти и данни за нарушения, извършени в Комисията за предотвратяване и установяване на конфликт на интереси член
2013-09-11 2013-10-17 Временна комисия за изработване на проект на нов Изборен кодекс член
2013-12-04 2014-03-11 Временна анкетна комисия за проверка и установяване на всички обстоятелства около сделката за продажбата на летище член
2013-12-20 2014-03-04 Временна комисия за обсъждане и приемане на нов Изборен кодекс член
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2013-09-20 Делегация в Парламентарната асамблея на Съвета на Европа заместващ член
Групи за приятелство
От До Име позиция
2013-10-17 Група за приятелство България - Гърция член
2013-10-17 Група за приятелство България - Великобритания член
2013-10-17 Група за приятелство България - САЩ член
2013-10-17 Група за приятелство България - Испания член
2013-10-17 Група за приятелство България - Италия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Франция член
Зададени въпроси

Снимка

1537

Лични данни

дата на раждане 1970-06-25
място на раждане Димитровград, България
професия юрист
езици английски, руски
семейно положение женен
имейл danail.kirilov@parliament.bg
уебсайт