Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Емил Страхилов Костадинов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2013-05-21 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2013-05-21 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2013-06-19 Комисия по инвестиционно проектиране председател
2013-07-12 Комисия по вероизповеданията и парламентарна етика член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2013-10-03 Делегация в Парламентарната асамблея по франкофония член
Групи за приятелство
От До Име позиция
2013-10-17 Група за приятелство България - Македония председател
2013-10-17 Група за приятелство България - Русия член
2013-11-05 Група за приятелство България - Беларус член
Зададени въпроси

Снимка

1566 1648

Лични данни

дата на раждане 1956-08-09
място на раждане Благоевград, България
професия инженер
езици английски, френски, руски
семейно положение женен
имейл Emil.Kostadinov@parliament.bg
уебсайт