Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Иван Стоев Чолаков

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2013-05-21 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2013-05-21 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2013-09-11 Комисия по инвестиционно проектиране член
2013-09-11 Комисия по въпросите на децата, младежта и спорта член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2013-10-17 Група за приятелство България - Полша член
2013-10-17 Група за приятелство България - Русия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Хърватия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Словения член
2013-10-17 Група за приятелство България - Украйна член
2013-10-17 Група за приятелство България - Унгария член
2013-11-27 Група за приятелство България - Сърбия зам.-председател
Зададени въпроси
  • политиката за контрол на инвестиционни проекти, със стойност над 10 000 000 лв
  • политиката за контрол на инвестиционни проекти, със стойност над 10 000 000 лв
  • политиката за контрол на инвестиционни проекти, със стойност над 10 000 000 лв
  • политиката за контрол на инвестиционни проекти, със стойност над 10 000 000 лв
  • политиката за контрол на инвестиционни проекти, със стойност над 10 000 000 лв
  • политиката и приоритетите на правителството в сферата на регионалното развитие и инвестиционното проектиране
  • политиката за контрол на инвестиционни проекти, със стойност над 10 000 000 лв
  • политиката и приоритетите на правителството в сферата на регионалното развитие и инвестиционното проектиране
  • политиката за контрол на инвестиционни проекти, със стойност над 10 000 000 лв
  • политиката и приоритетите на правителството в сферата на регионалното развитие и инвестиционното проектиране

Снимка

1574

Лични данни

дата на раждане 1959-01-05
място на раждане Елхово, България
професия треньор
езици руски
семейно положение женен
имейл ivan.cholakov@parliament.bg
уебсайт