Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Ирена Георгиева Узунова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2013-05-21 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2013-05-21 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2013-09-11 2014-03-06 Комисия по околната среда и водите член
2013-09-11 Комисия по вероизповеданията и парламентарна етика член
Временни комисии
От До Име позиция
2013-10-31 2014-03-06 Временна анкетна комисия за проверка и установяване на всички случаи на грубо партизирано кадруване в държавната администрация и в други държавни структури и предприятия, извършено в периода август 2009 - март 2013 г. член
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2013-10-03 Делегация в Интерпарламентарната асамблея по православие член
Групи за приятелство
От До Име позиция
2013-10-17 Група за приятелство България - Великобритания член
2013-10-17 Група за приятелство България - Бразилия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Индия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Китай член
2013-10-17 Група за приятелство България - Мексико член
2013-10-17 Група за приятелство България - Русия член
2013-10-17 Група за приятелство България - САЩ член
2013-10-17 Група за приятелство България - Израел член
2013-10-17 Група за приятелство България - Уругвай председател
2013-10-17 Група за приятелство България - Италия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Франция член
Зададени въпроси

Снимка

1582

Лични данни

дата на раждане 1966-10-12
място на раждане с. Дълбок извор, България
професия юрист
езици английски, руски
семейно положение разведена
имейл irena.uzunova@parliament.bg
уебсайт