Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Йордан Стоянов Младенов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2013-05-21 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2013-05-21 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2013-06-19 Комисия за взаимодействие с граждански организации и движения зам.-председател
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2013-10-17 Група за приятелство България - Австрия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Австралия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Германия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Великобритания член
2013-10-17 Група за приятелство България - Китай член
2013-10-17 Група за приятелство България - Мексико зам.-председател
Зададени въпроси
  • проблемите при функционирането на сметището на гр. Пазарджик
  • проблемите при функционирането на сметището на гр. Пазарджик
  • проблемите при функционирането на сметището на гр. Пазарджик
  • проблемите при функционирането на сметището на гр. Пазарджик

Снимка

1584

Лични данни

дата на раждане 1979-05-09
място на раждане Пещера, България
професия инженер, икономист
езици английски, руски
семейно положение женен
имейл yordan.mladenov@parliament.bg
уебсайт